Praca

Pracuj w nowoczesnej firmie

Interesują Cię branża IT, a obsługa klienta nie stanowi dla Ciebie większego problemu? Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca naprawdę może być przyjemnością! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś !

specjalista d/s sprzedaży

Specjalizacja: branża materiałów eksploatacyjnych oraz drukarek

Miejsce pracy:  Przebieczany/Wieliczka

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z Klientami,
  • podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
  • rozpoznawanie potrzeb Klienta i pomoc w przygotowaniu optymalnych rozwiązań,
  • przygotowanie ofert i propozycji współpracy,
  • raportowanie osiągniętych wyników

Wymagania:

  • znajomość branży urządzeń drukujących
  • min. 2-letnie doświadczenie na w/w. stanowisku
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • gotowość do podjęcia pracy
  • prawo jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy w zależności od osiąganych wyników
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników)
  • niezbędne i odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy, a także środki wspierające realizację planów
  • rozbudowaną bazę klientów

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres e-mail: praca@allplus.com.pl